ПРО НАС

САДИБА “ТУРУЛ”   БЕРЕГОВО

Термальні джерела Берегово – це популярні місця відпочинку в осінній і зимовий періоди. Їх відвідують тисячі туристів з різних куточків України. А взагалі термальні води Берегово відомі і за межами країни, і туристи приїжджають сюди з Європи  та інших країн. Берегове  — відомий термальний курорт Закарпаття.

Цілющі термальні води Берегово. Води Берегово – кремниєво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієві високої мінералізації. Навіть взимку ці підземні джерела не охолоджуються. Вони каламутні, через особливості хімічного складу, і з їх допомогою лікують серцево-судинні хвороби, артрит, варикоз, остеохондроз. Таке оздоровлення можна порекомендувати людям після травм кісток і м’язів, важких і не дуже. Термальні басейни Берегового також знадобляться, якщо потрібно підлікувати нервову систему.

Основні туристичні напрямки у Берегове – термальні басейни з мінералізованою водою, національна кухня та дегустація вин. Термальні басейни Берегове працюють цілий рік. Температура води у басейнах становить близько 30 градусів Цельсія. Місцевий угорський колорит, архітектура, гарний сервіс у готелях, смачна кухня та невисокі ціни у ресторанах Берегове роблять привабливим місто в очах туристів.

Садиба “Турул”   розташована   у закарпатському місті Берегово. Місце знаходження садиби  вдало поєднує можливість не лише відпочити, а й оздоровитись. Адже садиба  знаходиться на відстані 100 метрів від центрального термального басейну, відомого на всю країну своєю лікувальною водою з високим рівнем мінералізації та цілющими властивостями.
Садиба “Турул»  збудована у 2015 році. Тут до Ваших послуг запропоновано 5 затишних номерів. У кожному номері є своя міні-кухня облаштована  усім необхідним приладдям (холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, витяжка, індукційна піч, мінімальний набір посуди).
На  самому нижньому  поверсі садиби   розміщено номер для людей з обмеженою можливістю пересування. Такий рівень сервісу не є переважаючим для України, тому людям, які зіштовхнулись із наявністю згаданої проблеми, будуть приємно здивовані можливістю належним чином відпочити, не зважаючи на особливий стан. Відчувати себе зручно та затишно має право будь-яка людина, і обмежувати себе у радощах життя не варто. До послуг власне таких гостей обладнаний увесь номер, у якому комфортно не лише переміщуватись, але й користуватись усіма звичними для побуту речами. У санвузлі даного номеру теж все продумано для того, щоб людина сама без зайвої сторонньої допомоги могла б обслуговувати себе.
На другому поверсі садиби розташовано 2 номери. Розрахований кожний з них на 2-3 гостей + приставне ліжко.
А два номери наступного третього поверху, завдяки покращеному плануванню та більшому об’єму можуть прийняти від 2 до 5 гостей. Кожен  з цих номерів має   (два зручні ліжка, які при потребі розсуваються та підвіконням-диваном, яке можна використовувати, як спальне місце, піддашші мансардівської стелі розміщується ще одне спальне місце із стандартними розмірами плюс  встановлення додаткового повноцінного ліжка). 
Усі без виключення номери, вітальня-кухня оздоблені високоякісною екологічно-чистою дерев`яною вагонкою. Завдяки спеціальній глибокій обробці цієї вагонки лляною олією присутнє відчуття перебування у затишному старовинному дерев`яному будиночку. Крім того, таке відчуття посилюють і натуральні дерев`яні меблі у кожному номері. Для створення екологічної атмосфери в садибі «Турул»  передбачено, що уся постіль, подушки та ковдри зроблені з гіпоалергенних матеріалів.
Усі номери обладнанні окремими санвузлами та душовими кабінами. Крім того, на нижньому поверсі розміщено інфрачервону сауну та невеличкий басейн.
Уся територія садиби огороджена, наявні паркувальні місця (парковка безкоштовна). Для загальних послуг гостям у дворі пропонується також затишна альтанка, мангал та дитяча пісочниця ( в якій передбачено обмеження доступу свійських котів).
Турботу про кожного гостя можна відчути практично у всьому, на стільки продуманим та гармонійним є інтер`єр закладу та запропоновані для загального користування додаткові можливості. Адже інакше не буде відчуття тепла та гостинності, а у садибі «Турул» лише так звикли приймати гостей. Тому, коли б ви не приїхали, Ви можете бути впевнені про Вас обов`язково подбають.
А якщо сумістити належний сервіс із мальовничою та справді унікальною місцевістю, розкішними краєвидами, лікувальними водоймами, помірним кліматом та абсолютно чистим повітрям,то тут виникає таке непереможне бажання відвідати це чарівне місце, що його треба неодмінно реалізувати. І якнайшвидше!
Завітайте до нас і Вам обов`язково захочеться повернутись до нас ще і ще!!! 

 

ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ І ЗАБРОНЮВАТИ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ  

+38-068-664-81-70, +38-050-015-63-82

Українська